laminátové podlahy

Stvorené pre život

Laminátové podlahy kolekcie EGGER PRO sú vysokoinovatívne podlahy z hľadiska moderných dekórov ako aj novych trendových formátov. Okrem trendov podlaha v sebe skrýva aj mimoriadnu robustnosť vďaka dokonalému povrchu odolnému voči vplyvu silného slnečného svetla. Podlahy EGGER PRO sú rezistentné voči UV svetlu a preto si natrvalo zachovávajú svoju farebnú stálosť.

Laminátové podlahy

dekory

Nájdite si laminátový dekor pre svoju miestnosť.

trendy

Nechajte sa inšpirovať najnovšími trendami v bývaní a inováciami v oblasti usporiadania interiéru.

formát laminátových podláh

MEDIUM – úzky formát drevených parkiet

CLASSIC – Klasické dosky

LARGE – široké dosky

LONG – dlhé dosky

KINGSIZE – veľké dosky

FAZETY pre zvláštny vzhľad

vlastnosti laminátu vo vlhkom prostredí

PRO LAMINAT S TECHNOLÓGIOU AQUA

Odolná laminátová podlaha aqua+ spája hygienu s pohodou a útulnosťou. Je to cenovo prístupná alternatíva k dlažbe aj vo vlhkých a nebytových priestoroch.

CELOŽIVOTNÁ RADOSŤ

Všetky laminátové podlahy aqua+ ponúkajú celoživotnú záruku. (30 rokov pri uložení a používaní v bytových priestoroch. 5 rokov pri komerčnom používaní v nebytových priestoroch). Platia záručné podmienky pre laminátové podlahy EGGER (záruka na materiál pre oder a nárazuvzdornosť). Možný obdržať u predajcov alebo stiahnuť z internetu. Vlhký; priestor = priestory so zvýšenou vlhkosťou, (bez stáleho zaťaženia) a/alebo s periodicky vysokou vlhkosťou vzduchu. Z použitia sú vylúčené vlhké priestory (napr. sauny, parné kúpele, sprchovacie kabíny, spoločné kúpelne a oblasti so stálym zaťažením vlhkosťou ako aj exteriéry (terasy, balkóny, bazény).