Rada pre interiér

Produktové novinky, realizácie podláh a podlahové trendy

Ohľadom perfektnej realizácie podlahy a najkrajšieho štýlu bývania má každý človek svoju vlastnú predstavu. Vlastný charakter sa prejaví až ako výsledok kombinácii farieb, materiálov a doplnkov. Spoločnosť EGGER úzko spolupracuje s renomovanými odborníkmi v oblasti prieskumu trendov, aby vyvíjala podlahy, ktoré zodpovedajú súčasnému životnému štýlu. Našimi nápadmi pre bývanie by sme chceli inšpirovať aj Vás. Takto aj vy nájdete tú správnu podlahu zodpovedajúcu Vašim predstavám.
Nájdite si svoj šýl zariadenia bytu

Podlahové trendy

Čo je dnes trendy? Touto otázkou sa zaoberajú odborníci z oddelenia vývoja dekórov, ktorí sledujú trendy v zariaďovaní interiérov a realizácii podláh. Hlavná pozornosť je venovaná prírode, či sa jedná o tvary, farby alebo ďalšie vlastnosti. Trendy v interiérovom dizajne sa prenášajú na podlahy EGGER, ktoré majú podnecovať k vlastným nápadom.

Jeden byt. Tri typy podláh. Design.

Aby ste v budúcnosti nemuseli robiť kompromisy pri výbere dekórov, ponúkame Vám špeciálne riešenie: s dekormi označenými ako Overall z kolekcie PRO si teraz môžete zariadiť celý byt v jednotnom designe. Rôzne podlahy s vhodnými vlastnosťami pre každú miestnosť: designová podlaha odpudzujúca vodu a odolná proti škrábancom pre chodby a kúpeľne, laminátová podlaha s robustným povrchom pre obývačky a komfortné podlahy pre väčšie pohodlie vo Vašej spálni. Podlahy pritom majú vo všetkých miestnostiach jeden design!

Technológia HD teraz aj pre podlahy

Vďaka technike digitálneho HD tisku s vysokým rozlíšením sú komfortné podlahy EGGER prakticky nerozoznateľné od pravých drevených podláh. Dokonalo ostrý vzhľad digitálnych dekórov spolu s autentickou štruktúrou a povrchom dáva podlahám jedinečnú originalitu.