EGGER PRO comfort Výhody podlahy

- Moderný vzhľad dreva alebo kameňa

- Prijemný pocit vďaka pružnej korkovej podložke

- Nohy v teple a žiadny hluk vďaka vlastnostiam korku

- Zdravé bývanie bez použitia farbívpriestoroch

- Hlavný podiel drevo, bez PVC

Reprodukcia drevín

- 28 dekorov, vďaka novej technológií HD digitálnej dekoračnej tlače

Vzľad kameňa

- Niekoľko povrchových štruktúr

Kreatívny dekor

- 4 veľkostné formáty

10 dôvodov pre podlahy PRO Comfort

Teplé a mäkké

Z dreva vyžaruje teplo, a korok, ktorý tepelne izoluje, neprijíma chlad zo svojho okolia, ale naopak teplo uchováva. Korkové predmety a podlahoviny vynikajú príjemným, na dotyk hrejivým povrchom. Sú mimoriadne mäkké a hladké, vzduch medzi vrstvami korku navyše spomaľuje odliv tepla. Vďaka elastickej podložke z korku sú príjemné na chodenie - 40 miliónov termoizolačných korkových buniek zaistí, že chôdza naboso po tejto podlahe je dopriata i deťom.

Tiché

Podlahy Comfort sú tiché podlahy, tichšie než bežné podlahové krytiny na báze dreva. Korok zaisťuje nielen tepelnú, ale aj hlukovú izoláciu, tlmí krokový hluk, a preto je chôdza po tejto podlahe nezvyčajne tichá. Je naozaj veľký rozdiel medzi zvukom pri chôdzi po bežných podlahách a po podlahe Comfort, najmä v noci.

Odolné a pružné

Podlahy Comfort sú vďaka vrstvám prírodného korku pružné, čo prospieva našej chrbtici a kĺbom. Vďaka svojej pružnosti sú tiež odolné proti záťaži.

Pohodlné a bezpečné

Podlahy Comfort majú povrch, ktorý sa ľahko udržuje a je rovnako chránený proti silnému UV žiareniu. Vyrazné štruktúry povrchu prepožičiavajú podlahám Comfort osobitosť, a pritom sa ľahko čistí. Vítaný vedľajší účinok: bezpečnosť pri chôdzi. Nebezpečenstvo pošmyknutia sa minimalizuje. Ale pozor! Ak sa vaše deti rady kĺžu, túto radosť im naše podlahy zámerne nedoprajú!

Najútulnejšie podlahy všetkých čias

Vďaka svojim vlastnostiam sú podlahy Comfort ideálne do spální a detských izieb, ale aj do obytných a jedálenských priestorov. Môžu sa tiež bez obáv používať pre podlahové vykurovanie, pretože vhodne kombinujú prírodné drevné vlákna a tenké vrstvy korku.