egger pro schodový systém

Spojením medzi dvomi poschodiami sú schody vystavené vysokému zaťaženiu a frekvencii. Máme pre Vás ideálne riešenie, či už ide o renováciu staršieho schodiska alebo o obklad nového. Systém schodov Egger PRO je flexibilný pri použití a môže byť dokonca použitý na vystupujúce stupnice schodov a rôzne šírky schodových stupňov. Staré schodiská získajú nový lesk s touto ekonomickou a trendovou možnosťou.

Pred renováciou so schodovým systémom Egger PRO.

Staré, poškodené schody sa dajú jednoducho zmeniť so schodovým systémom Egger PRO.

Po renovácií so schodovým systémom Egger PRO.

Rekonštrukcia je jednoduchá s týmto schodovým systémom. Použitím rôznych typov podlahovýn ako je Egger PRO Laminát, Comfort, Design v rovnakom dekóre ako je schodisko sa Váš interiér stáva harmonickým s úplne novým vzhľadom.

Kompletné riešenie pre podlahu a schodisko.
Od profesionálov pre profesionálov: Systém schodov Egger PRO je možné inštalovať do akéhokoľvek priestoru a dá sa jednoducho prispôsobiť. Modulový systém schodov a stabilizačný profil, ktorý je rozdelený na rôzne rozmery, ponúka trvale krásne a bezpečné schodiská.

Povrchy a dekóry:

Elegantné, jednoduché ale veľmi pohodlné – k dispozícií sú štyri atraktívne, autentické dubové dekóry. Systém schodiska je k dispozícií v takzvaných OVER ALL dekoroch, ktoré sú súčasťou nového radu podlahových krytín Egger PRO Laminát, Comfort a design. Vybraný dekór je možné použiť pre celý interiér. Samotné schodiskové stupne sú vyrobené z odolného laminátu Egger PRO, ktorý je možné použiť aj do vstupných zaťažovaných častí interiéru. Na poschodie je následne najvhodnejšia podlaha Egger PRO Comfort, ktorý je dostupný v rovanlej farbe ako Vaše schodiskové stupne s tým že tento materiál je vhodný vďaka svojím vlastnostiam do miestností kde požadujete tichú a teplú podlahu – spálňa a detská izba.