Podlaha egger pre každý interiér

Správna podlaha podľa Vašich požiadaviek

Či sa jedná o spálňu, ordináciu, domovú chodbu či kaviareň, podlahové krytiny EGGER sa dajú použiť takmer všade a vždy. Pri správnom výbere Vám pomôžu normované triedy použitia. Sú vytvorené podľa stupňa namáhania a podľa druhu použitia.

Typy pri výbere vhodnej podlahy

Kuchyňa a vlhké priestory

Laminátové podlahy AQUA+ odolné voči vlhkosti a podlahy PRO Design v sebe spájajú hygienu a pohodlie a dajú sa ideálne použiť do kúpeľní, vstupných priestorov alebo kuchýň. Vyberte si vhodný vzhľad dreveného, kamenného a kovového povrchu. Podlahy podľa úžitkových tried 32 a 33 musia byť uvádzané ako odolné voči vode.
Naše odporúčania dekorov pre vlhké priestory, kuchyne a chodby

Spálne a detské izby

V zásade sa všetky podlahy EGGER dajú použiť v spálňach a detských izbách. Najväčší výber dekórov si užijete pri laminátových podlahách, teplejšie a zároveň tichšie sú však podlahy PRO Comfort. Výhodou podláh PRO Design je efekt SelfRepair, pokiaľ vznikne pretlačenie povrchu. Podlahy by mali vykazovať minimálnu úžitkovú triedu 31.

Obývačka a jedálne

Obývačky a jedálne sú doma väčšinou miestom stretnutia, podlahy by tu mali byť obzvlášť jednoduché na údržbu. S podlahami EGGER je starostlivosť jednoduchá, naviac Vám ponúkajú veľmi pohodlné bývanie. Podlaha by mala vykazovať minimálnu úžitkovú triedu 31.

Komerčné použitie

Podlahové krytiny EGGER sa dajú skvele použiť aj v komerčných oblastiach. Pre hotelové izby musia podlahy zodpovedať danej dobe a musia byť odolné voči opotrebovaniu. Túto úlohu spĺňajú všetky podlahy od triedy použitia 31 vyššie. Do kancelárií a predajní zvolte podlahy od triedy 32, za doporučenie pritom stoja laminátové podlahy AQUA+ a dizajnové podlahy PRO Design. Pre silne frekventované priestory sú najlepšou voľbou podlahy PRO Design a laminátové podlahy v úžitkovej triede 33. Tieto podlahy sú extrémne robustné a ponúkajú väčšine ľuďom pohodlie.