formáty korkových podláh egger

Rozličné formáty dosiek EGGER dodávajú priestoru vždy zvláštny nádych. Formujú charkter miestnosti a zdôrazňujú kreativitu. Pokiaľ chcete zvýrazniť veľkosť priestoru, sú najlepšou vpľbou väčšie formáty. Malým izbám zasa pristanú podlahové dosky strednej veľkosti. Použitím priznanej špáry sa naviac zdôrazňuje účinok zvoleného formátu. Originál soklové lišty s rovnakým dekórom zaisťujú ešte harmonickejší priestorový obraz.

LONG – dlhé dosky

Formát LONG je vhodný pre architektonické a veľké priestory. Rovnako aj pre otvorený byt, kde je kuchyňa a jedáleň prepojená, je použitie formátu LONG ideálne.

KINGSIZE – veľké dosky

Formát KINGSIZE je ideálny pre veľké miestnosti. V tejto veľkosti rozvíjajú dekóry svoju prirodzenú krásu a šetria čas pri pokládke.

LARGE – široké dosky

Inovatívny formát LARGE da bytu novú dimenziu a podtrhne priestornosť. Pri tomto formáte sa uplatňujú hlavne vidiecke vzory.

CLASSIC – Klasické dosky

Vďaka vyváženým proporciám je tento formát vhodný pre každú izbu. Či sa jedná o modernú podlahu alebo klasicky elegantnú, formát CLASSIC vie vďaka svojím rozmanitým dekórom vyjadriť ten pravý životný pocit každej miestnosti.